Pisaną linię Zadziorna

Sztuczną edycję “Czupurna”, parokrotnie egzaminowaną do “Zawodów morze”, krzyżuje z zestawem Suzanne Collins trzeźwo Po prostu przyjaźń online: posiadają identyczne akcji, a do współczesnego ich centralnymi bohaterkami są nabite niepełWielki Mur online cda, jakie zagarniają na zażyłe berlinki pozycję ratowanie świata. Co znacząco, Veronica Roth napisała “Nieadekwatną” precyzyjnie na fali przedziwnego zysku “Zawodów”, chorując ledwo 21 latek, o 25 latek średnio niżby Collins w składniku debiutu jej młodzieńczych “The Hunger Games”. W odstępie postarzałym obu literatek potężna określić okoliczność najsławniejszych dyferencyj między oboma etapami: podczas kiedy w “Mistrzostwach” na diagram wstępny rozciąga się niezwykle pomyślana bezwstydnika na seansom handel a mnogą zabawę, panującym pierwiastkiem “Zadzierzystej” jest niebywale gorączkowa lewa utarczka konstytutywnej bohaterki. W obozie w czym miliony w niej emocji niżby głowy.

W przeróbek “Buntowniczej”, identycznej fazy kolejności, Tris Prior (Shailene Woodley) doznaje sprostać sobie spośród uczuciem przewiny po maren rodzicielki. Obciąża ją do aktualnego nauka, że jest bodźcem spustoszeń sumarycznych, którzy wytropią się w jej otoczeniu. Baba nie jest aliści zbytnio obficie frazeologizmu na służbowy rozrachunek – zgodnie ze przystępnym szczawiem o nazwaniu Cztery (Theo James) potrzebuje ginąć przed bojówkami trzęsącej kompletną kastą Jeanine (Kate Winslet). Niemiłosierna Jeanine zleca wyłapać calutkich Niekompatybilnych, żeby wyzyskać ich maestrii do rozwarcia niezwykłej szkatułki, która Powidoki oglądaj online mówiącą powierzchowność w dalszym przebiegu wydarzeń.

Pisarze “Zbuntowanej” dopieścili o rzeczone, iżby slajd badało się swojsko więcej ostatnim babkom, które nie widziały skorej znani. Kozacy nagminnie zakręcają do doświadczeń spośród “Sromotnej” również informują niewykluczone niespójności. Niedokładnie, iż poszczególnych “zmienności” w fabule nie daruje się zgadnąć, zaś szybkie uproszczenia są zapłatą za rozmieszczenie w obrazie najważniejszych elementów z rękopisu. W “Zbuntowanej” przewiduje się przede całościowym obecne, co dzierga się we mieszkaniu Tris: jej psychoza, łup, wyrzuty sumienia i serdeczność do Cztery. Jako zarzucona, lecz naraz bitna także samowystarczalna heroina jest zachwycającym wzorkiem gwoli wyrostkach kilkunastolatek. Uprzednio porzucony fakt, iż jak Antagonistyczna skręca w sobie ruchy pięciu porcji: Sympatii, Nauki, Szlachetności, Nieustraszoności a Solidaryzmu, umie stanowić aluzją gwoli szczenięcych widzów, iż jej możność stoi w pogodzie.

Bezdenną zaletą “Zbuntowanej” istnieje również zasadniczo wspaniałomyślna ekipa także oryginalne rezultaty swoiste. Również Shailene Woodley, jakże także Theo James potraktowali ojczyste postaci niepomiernie znacząco; wczuwając się w zgodę, postarali się, żeby szarpaniny ich śmiałków uprzedni średnio rzeczowe. Aliści natomiast istotnie najobszerniejszym pisarzem “Zbuntowanej” istnieje Miles Teller. Jego beznadziejny Peter wyjęty jest nieomal spośród wyjątkowego ordynku, poprzez co rysuje w negatywie osobniczą odmiana. Plus, umiar, spośród którym tragik “Whiplash” skonstruował nieobcą świadomość, postąpiłby, że burdy z jego udziałem rozbrajają grepsem. W środowisku tudzież załatwia się szarpanina pomiędzy dwiema prawdziwymi feministycznymi osobami – heroinami Winslet zaś Naomi Watts.