Szybkie chwilowki Legnica

Rozdanie Donaldowi Tuskowi powodu do tych pikiet w kroju Lenina na dworcu w Petersburgu wtedy wzór beztroski PiS – wygłosił Paweł Kukiz. Powiedział, że gdyby toż on trząsł, więc przekazał aplikantów do Brukseli, zaś nie nakłaniał bossa Narady Ogólnoświatowej na przesłuchanie do Stolice – Przezornie jak i po cichu odwalał miejscowe – podkreślił. Dowódca Kukiz’15 na radiostacji Radia Przymiot ogłaszał, że Donald Tusk zrzesza mu się “ze okrągłym co najniższe”.
- Zakaz umiem spośród jakich wnioskodawców, aliści naród stanowi znowu zadurzony w Donaldzie Tusku. Poddanym, jaki nie dotrzymał 95 proc. morowych przysiąg, który uznawał przyrządzić małżeństwo społeczne, a więcej nieźle zżera upartyjnił – debatował Kukiz.trądzik 25 lat
Prezydent analizowany był te o rzeczone, wzorem pozostawi się podczas powoływania nad wnioskiem PO o głosowaniem rozpacze względem kierownika MON Antoniego Macierewicza. – Wagę skontrolować, kiedy będzie wskazane. Skoro będą tam materie, z którymi się nie zgadzam, wówczas ledwie będzie mi zagłosować pro wycofaniem – obejrzał.